REKLAMA

Fitness dla babci i dziadka

RZESZÓW / PODKARPACIE. W każdym wieku można aktywnie spędzać czas – do tej tezy będzie starał się przekonać klub Fitness Point i Zespół Opieki Zdrowotnej nr 2 w Rzeszowie, którzy organizują Aktywny Dzień Babci i Dziadka. Start 24 stycznia.

4

foto: archiwum rzeszow24.pl

W ramach zajęć odbędą się warsztaty kulinarne z dietetykiem. Pod okiem instruktora fitness będzie można wziąć udział w zajęciach sportowych.

Dla seniorek przewidziano ćwiczenia taneczne. Dominować będzie zumba, która bije w ostatnim czasie rekordy popularności.

Co więcej, każdy uczestnik zajęć będzie mógł wykonać pomiar masy ciała na specjalnej wadze. Będzie można również sprawdzić ciśnienie krwi, poziom cukru oraz dostać zaproszenia na badania. Dostępne będą mammografia oraz spirometria.

Początek Aktywnego Dnia Babci i Dziadka 14 stycznia w klubie Fitness Point (ul. Lwowska 6) o godz. 10:00. Zajęcia potrwają do 15:00. Wstęp jest darmowy.

(az)
23-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

fitness-dla-babci-i-dziadka