REKLAMA

Finał Festiwalu Wiary 2014

RZESZÓW.  Przed nami Finał Festiwalu Wiary. W tym roku w Rzeszowie odbędzie się on w dniach od 18 do 21 czerwca. Podczas konferencji prasowej przedstawiciele organizatorów tej imprezy zaprezentowali szczegółowy program.

W tym roku wszystkie wydarzenia wpisują się w nurt nowoczesnej ewangelizacji, której celem jest wyjście do wiernych. I to wyjście w sensie dosłownym, gdyż formy są niekonwencjonalne. Ciekawostką jest np. akcja pod nazwą “Zagadaj księdza, zagadaj siostrę” polegająca na spotkaniach face to face z osobami duchownymi, które w różnych częściach miasta przesiadują czekając na ludzi, którzy chcieliby rozwikłać problemy duchowe i nie tylko. W tym roku atrakcją Festiwalu Wiary, a właściwie jego finału będą tak zwane “randki małżeńskie” w ogrodach bernardyńskich.

Randka małżeńska to kolacja przy winie, świecach i muzyce na żywo – mówią organizatorzy . To ma być okazją do spotkania się małżonków i powiedzenia sobie paru dobrych słów, ale przede wszystkim znalezienie czasu dla siebie. Na tym polega cały sens tej naszej akcji.

Przygotowano 50 zaproszeń. Żeby wziąć udział w randce małżeńskiej trzeba najpierw się zapisać. Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Początek w najbliższą sobotę (14.06) o godzinie 19.30 zakończenie planowane jest na 22.00.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie internetowej www.festiwalwiary.pl

fest-wiar2

12-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

final-festiwalu-wiary-2014