REKLAMA

Fatalne warunki na drodze. Wypadek w Wyżnem i Hadykówce. (VIDEO)

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadku do których doszło dziś wieczorem na Podkarpaciu. W miejscowości Wyżne w powiecie strzyżowskim w zderzeniu audi z fiatem, ranne zostały trzy osoby. Z kolei w powiecie kolbuszowskim w Hadykówce w zderzeniu forda z ciężarówką zginęła pasażerka osobówki, a dwie osoby trafiły do szpitala.Do pierwszego wypadku doszło po godz. 19:00 w Wyżnem w powiece strzyżowskim. Trzy osoby zostały ranne w zderzeniu audi z fiatem. Krajowa “dziewiątka” relacji Rzeszów – Barwinek przez dwie godziny była zablokowana. Po godz. 21:00 ruch został przywrócony.wypadek_wyzne

Z powodu ciężkich warunków na drodze do tragicznego wypadku doszło także w miejscowości Hadykówka. To tam około godz. 20:00 na drodze krajowej nr 9 kierowca forda wpadł w poślizg, zjechał na przeciwny pas i czołowo zderzył się z ciężarowym dafem. Pasażerka forda zginęła na miejscu. Kierowca forda i roczne dziecko trafili do szpitala. Odcinek drogi krajowej nr 9, relacji Kolbuszowa – Tarnobrzeg, jest zablokowany. Policjanci wyznaczyli objazdy przez miejscowości Przyłęk i Komorów. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 1 w nocy.

Warunki drogowe panujące na Podkarpaciu są bardzo trudne. Padający deszcz marznie tworząc na jezdni warstwę lodu. Policja apeluje do kierowców o szczególną ostrożność.

 

 

20-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

fiat-uderzyl-w-audi-pasazerowie-i-kierowcy-w-szpitalu