REKLAMA

Festiwal Filmów Optymistycznych w Rzeszowie

RZESZÓW. To gratka dla wszystkich  wszystkich pasjonatów kina i sztuki filmowej. Już 6 października rozpoczną się otwarte warsztaty filmowe, które odbędą się w ramach 12. Multimedia Happy End Festiwalu Filmów Optymistycznych w Rzeszowie.

cinema-film-1169333-m

 

ZDJ.: sxc.hu

W tym roku zajęcia będą bardzo zróżnicowane – po prostu Multiwarsztaty.

Na początek w poniedziałek Piotr Żukowski – dyrektor Festiwalu opowie o historii kina i języka filmowego.

We wtorek Izabel Maciuszek opowie i pokaże jak pomalować świat a przede wszystkim ludzi aby pięknie wyglądali w filmie, w telewizji i na planie zdjęciowym.

W środę i czwartek odbędą się warsztaty aktorskie, które poprowadzi dyrektor rzeszowskiej Akademii Aktorskiej „Artysta” Kornel Pieńko.

W międzyczasie rozpoczną się zajęcia z Piotrem Matwiejczykiem, pod którego okiem powstanie scenariusz krótkiego filmu. Zdjęcia już w piątek a montaż w sobotę tak aby na koniec Festiwalu zobaczyć gotowe dzieło.

W sobotę warsztatowicze spotkają się też z Bodo Koxem, który opowie o pracy nad scenariuszem i realizacji filmu „Dziewczyna z szafy”.

Warsztaty są bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Wiek nie ważny. Ważne chęci i dobry humor. Ilość miejsc ograniczona.

Zajęcia odbywać się będą w dniach 6-11 października w godzinach 10.00-16.00, w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie przy ul. Okrzei 7.

Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane są do 3 października na adres: multimediaoff@gmail.com

ap

26-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

festiwal-filmow-optymistycznych-w-rzeszowie-ap007