REKLAMA

Festiwal Barwy Pogranicza startuje już jutro! (PROGRAM)

RZESZÓW. Już jutro startuje Festiwal Barwy Pogranicza. Przed nami wiele atrakcji, jak kino na trawie, spektakle teatralne czy koncerty. 

mus

Przedstawiamy program Festiwalu Barwy Pogranicza:

26.08: Kino na trawie, Bulwary godz. 20.30. Wyświetlany będzie film „Cienie zapomnianych przodków” (1964), reż. Siergiej Paradżanow,

27.08: Happening Malarski, godz. 11.00 Bulwary, happening artystów z Polski i Ukrainy, godz. 20.30 Kino na trawie, Ten, który przeszedł przez ogień” (2011), reż.  Mykhailo Illienko Filippov Volodymyr

28.08: Happening Malarski, godz. 11.00 Bulwary, happening artystów z Polski i Ukrainy, Spektakl Teatralny Teatr “GaRmYdEr” w sztuce „Tajemnica miłości”

29.08: Happening Malarski, godz. 11.00 Bulwary, happening artystów z Polski i Ukrainy,Koncert, g. 18.00 , RiPlay, Fiolet, Cvit Kulbaby, KoraLLI – brzmienia łączące rock, pop, etnofunk.

30.08: Happening Malarski, godz. 11.00 Bulwary, happening artystów z Polski i Ukrainy,Koncert, Mieszanka jazzu, folku i elektroniki w wykonaniu zespołu  Dagadana . Najnowszy projekt „Atlas Estremo” prezentujący alternatywne brzmienia połączone z miksowanymi na żywo projekcjami wideo w wykonaniu Karbido z Jurijem Andruchowyczem.

31.08: Koncert Zespołu Pieśni i Tańca “Śląsk”, Rynek, godz. 18.00

25-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

festiwal-barwy-pogranicza-startuje-juz-jutro-program