REKLAMA

Wyremontowali tor motocrossowy w Rzeszowie! (WIDEO)

|

Wyremontowali tor motocrossowy w Rzeszowie! (WIDEO)

W okolicach rzeszowskiej giełdy samochodowej (ulica Spichlerzowa) znajduje się tor motocrossowy Lamba MX Rzeszów Greinplast. Grupka motorowych fascynatów postanowiła go odnowić. Poddaną renowacji trasę otwarto w mienioną niedzielę.

Blisko 30 tysięcy złotych kosztowała renowacja obiektu do motocrossu, który znajduje się przy ulicy Spichlerzowej w Rzeszowie. Stworzono prawie kilometrowy tor enduro. Znajdują się tam różnego rodzaju przeszkody. Zmieniono również profile tak zwanych hopek. Na wyremontowanym torze można się ścigać w formułach: MX, SE, Pit Bike i mini żużel.

W niedzielę miało miejsce otwarcie zapomnianego przez lata miejsca. Podczas pierwszych wyścigów można było jeździć w trzech sekcjach: super enduro, MX i pitbike. Zgłoszeni jeźdzcy walczyli też w formule head to head. Oznacza ona kilkudziesięciosekundowy sprint z nieznanym wcześniej rywalem. Do kolejnego etapu przechodził zwycięzca biegu. W finale ścigała się najlepsza para. Oprócz atrakcji na torze, organizatorzy przygotowali również przekąski z grilla. Wstęp na imprezę był całkowicie darmowy.

Dzienna opłata za korzystanie z toru wynosi 30 złotych. Karnet sezonowy to koszt 300 złotych. Dojazd do obiektu jest optymalny, ponieważ na miejscu znajduje się parking.

13-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

fani-motorow-wyremontowali-tor-motocrossowy-w-rzeszowie-wideo-5325