REKLAMA

Fabryka BSH w Rzeszowie poszukuje pracowników sezonowych

RZESZÓW / PODKARPACIE. BSH w Rzeszowie poszukuje pracowników do swojej fabryki w  Rogoźnicy. Poszukiwane  są  osoby  na  zróżnicowane  stanowiska  związane z produkcją fabryczną oraz logistyką.

BSH_Rogoźnica
Foto: materiały nadesłane

Firma BSH w Rzeszowie poszukuje do swojej fabryki w Rogoźnicy kilkadziesiąt osób do pracy sezonowej. Nowi pracownicy znajdą zatrudnienie tymczasowe w fabryce drobnego AGD u globalnego producenta znanych i cenionych na świecie marek Bosch i Siemens – informuje Dariusz Bogacz z firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

Jesień  to  szczególny  czas  w  rocznym  cyklu  życia  zakładu  produkcyjnego  BSH w Rogoźnicy. To właśnie w tym czasie obserwowany jest tak zwany wysoki sezon, podczas którego moce produkcyjne fabryki znacząco wzrastają. Stąd też zapotrzebowanie na nowych pracowników sezonowych, dzięki którym możliwe jest utrzymanie wysokiej efektywność zakładów.

W  tym  roku  BSH  w  Rogoźnicy  będzie  potrzebowała kilkudziesięciu nowych pracowników,  którzy  będą  wspierać  załogę  fabryki.  Jest to doskonała  okazja  do  zdobycia  cennego  doświadczenia  w  międzynarodowej  firmie oraz możliwość wejścia w rynek pracy – dodaje Dariusz Bogacz.

Praca sezonowa stanowi  propozycję  dla  osób,  które  chcą  zdobyć zawodowe doświadczenia,  również  wśród  studentów  oraz  osób  planujących  powrót  na  rynek pracy. Osoby, które zdecydują się za zatrudnienie sezonowe w zakładach fabrycznych BSH mogą liczyć na wiele korzyści. Każdy z pracowników zatrudnianych przez BSH przechodzi kompleksowe szkolenie, które przygotowuje go do pracy na danym stanowisku.

Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do składania aplikacji na adres: rekrutacja.rzeszow@manpower.pl lub dzwoniąc pod numer +48 608 549 247.

Źródło: materiał nadesłany

21-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

fabryka-bsh-w-rzeszowie-poszukuje-pracownikow-sezonowych-795-00r2kc