REKLAMA

Fabryka BSH w Głogowie Małopolskim rozpoczęła produkcję nowego AGD

RZESZÓW, GŁOGÓW MAŁOPOLSKI / PODKARPACIE. Firma BSH ruszyła z produkcją najnowszego modelu ekspresu Tassimo w fabryce drobnego AGD w Głogowie Małopolskim. Produkcja nowego sprzętu w podrzeszowskim zakładzie oznacza większe wykorzystanie zdolności produkcyjnych fabryki, wdrożenie nowych standardów, procesów oraz rozwój kompetencji w obszarze R&D.

 BSH_Głogów_2

Foto: materiały nadesłane

Rodzina ekspresów na kapsułki Tassimo powiększa się o nowy model. Mały Wspaniały Tassimo już jest produkowany w fabryce BSH w Głogowie Małopolskim. Start produkcji nowego sprzętu z nowej kategorii oznacza jeszcze większe wykorzystanie zdolności produkcyjnych podrzeszowskiego zakładu. Ponadto, wraz z produkcją, fabryka wdrożyła nowe procesy i rozwiązania nie tylko na liniach produkcyjnych, ale także w obszarze logistyki.

Start produkcji najnowszego ekspresu do kawy Made in Głogów Małopolski odbył się z udziałem centrum kompetencyjnego dla drobnego AGD w Rzeszowie (R&D). Dzięki rozszerzeniu produkcji w fabryce możliwe było także zyskanie nowych kompetencji przez Centrum Badań i Rozwoju R&D w Rzeszowie oraz rozwoju laboratorium. Docelowo fabryka w Głogowie Małopolskim ma się stać wiodącą fabryką produkującą kawiarki Tassimo na rynek europejski kontynuując jednocześnie produkcję odkurzaczy.

Start produkcji najnowszego modelu ekspresu do kawy Tassimo dla nas bardzo ważne wydarzenie i duży sukces. Ostatnie miesiące wszyscy nasi pracownicy, zarówno z fabryki w Głogowie Małopolskim, jak i z innych działów zlokalizowanych w Rzeszowie, prowadzili intensywne prace przygotowawcze i udało się, ruszyliśmy! Sukces ten to zasługa wspaniałego zespołu z którym pracuję tutaj w Rzeszowie i Głogowie – mówi Peter Eisermann Dyrektor Oddziału BSH w Rzeszowie.

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Firma oferuje na polskim rynku portfolio AGD marek Bosch, Siemens i Gaggenau. BSH posiada w Polsce sześć fabryk. W trzech łódzkich zakładach produkowane są pralki, zmywarki i suszarki do ubrań, w dwóch wrocławskich piekarniki i lodówki, a w podrzeszowskiej Głogowie Małopolskim małe AGD.

Źródło: materiały nadesłane

 

17-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

fabryka-bsh-w-glogowie-malopolskim-rozpoczela-produkcje-nowego-agd-6698-00r2kc