REKLAMA

Ewa Leniart zebrała podpisy i ogłosiła hasło wyborcze: “Rzeszów ma moc” (VIDEO, FOTO)

|

Ewa Leniart zebrała podpisy i ogłosiła hasło wyborcze: “Rzeszów ma moc” (VIDEO, FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. – Przed momentem pełnomocnik Komitetu Wyborczego Wyborców Ewy Leniart “Wspólny Dom Rzeszów” dokonał złożenia podpisów, dzięki którym będzie możliwe zarejestrowanie mnie jako kandydata na prezydenta miasta Rzeszowa – przekazała w trakcie poniedziałkowej konferencji prasowej Ewa Leniart. Kandydatka ogłosiła też swoje hasło wyborcze, które brzmi: “Rzeszów ma moc”.

video.00_01_03_10.Still004 Foto (2): Rzeszów24.pl

Jest to ważne wydarzenie wskazujące na sprawność komitetu wyborczego, bo wiem, że dołączyłam do bardzo elitarnego grona tych, którzy już ten wymóg spełnili – zaznaczyła przed rzeszowskim ratuszem Ewa Leniart.

Pełnomocnik KWW Ewy Leniart złożył w ratuszu 3200 podpisów, które, jak zapewniała kandydatka, zostały zweryfikowane przez komitet wyborczy. Część z zebranych podpisów musiała zostać wyeliminowana przez braki formalne.

 

Kandydatka na prezydenta podziękowała wszystkim mieszkankom i mieszkańcom Rzeszowa, którzy złożyli podpisy na listach poparcia i zaznaczyła, że jest to “ważny etap w drodze do tego, by zmieniać Rzeszów”.

Zmieniać Rzeszów można poprzez wspaniałą moc, którą mam ja i mieszkańcy miasta Rzeszowa – podkreśliła.

 

Ewa Leniart ogłosiła też swoje hasło wyborcze, które brzmi: “Rzeszów ma moc”. Wyjaśniła, że oznacza ono determinację do budowania miasta tak, by wszystkim, niezależnie od przekonań politycznych, mieszkało się w nim jak najlepiej.

P1311690

To także wielka determinacja – moc do tego – aby czasem, jeśli trzeba, zdecydowanie wytyczać zupełnie nowe kierunki rozwoju. To także moc do tego, aby przyspieszyć wszędzie tam, gdzie pojawił się problem lub brak determinacji ze strony poprzedników w dążeniu do wyznaczonych celów – powiedziała kandydatka na prezydenta Rzeszowa, dodając, że widzi Rzeszów jako dom, w którym panuje zielony ład, działa sprawnie funkcjonująca komunikacja i tętniące życiem społeczeństwo.

Michał Tabisz z Biura Prasowego Komitetu Wyborczego Wyborców Ewy Leniart “Wspólny Dom Rzeszów” poinformował, że w najbliższym czasie pojawią się w przestrzeni miejskiej billboardy z hasłem wyborczym i wizerunkiem Ewy Leniart, zapowiedział też kampanię w Internecie.

 

Tekst: Kacper Ciuba

13-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

ewa-leniart-zebrala-podpisy-i-oglosila-haslo-wyborcze-rzeszow-ma-moc-video-foto-1444-00r2kc