REKLAMA

EWA LENIART zapowiada walkę o czyste powietrze. Poparły ją podrzeszowskie gminy (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

EWA LENIART zapowiada walkę o czyste powietrze. Poparły ją podrzeszowskie gminy (VIDEO, ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Kandydatka na prezydenta Rzeszowa Ewa Leniart, razem z włodarzami gmin sąsiadujących z Rzeszowem, ogłosiła wspólną deklarację pod nazwą: “Czyste powietrze bez granic”. Deklarację poparli burmistrzowie Tyczyna i Głogowa Małopolskiego oraz wójtowie Boguchwały, Krasnego i Trzebowniska. W konferencji brał też udział pełniący obowiązki prezydenta Rzeszowa Marek Bajdak.DSC_0043

– Powietrze nie zatrzymuje się na granicach miasta czy gminy, dlatego problem walki ze smogiem w Rzeszowie można rozwiązać tylko ściśle współpracując z naszymi sąsiadami. Cieszę się, że moja aktywność w ramach prowadzonej kampanii zachęciła lokalnych samorządowców do połączenia wysiłków na rzecz redukcji zanieczyszczenia powietrza. Światowy Dzień Ziemi to doskonała okazja by pokazać naszą solidarność w działaniach na rzecz ochrony środowiska. Wierzę, że razem mamy większą moc! – mówiła Ewa Leniart.

 

 

Więcej w materiale video!

 

Foto: Justyna Żuczek

 


22-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

ewa-leniart-zapowiada-walke-o-czyste-powietrze-poparly-ja-podrzeszowskie-gminy-video-zdjecia-9511-00r2kc