REKLAMA

Ewa Leniart z poparciem klubu radnych PiS Sejmiku Województwa Podkarpackiego (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

Ewa Leniart z poparciem klubu radnych PiS Sejmiku Województwa Podkarpackiego (VIDEO, ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Kandydatka na urząd prezydenta Rzeszowa Ewa Leniart otrzymała poparcie klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości w Sejmiku Województwa Podkarpackiego. W piątek na rzeszowskim Rynku radni sejmiku przekazali kandydatce swoje jednogłośne stanowisko w tej sprawie, życząc powodzenia w wyborach.

DSC_0391

 

Dzisiaj na posiedzeniu klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości podjęliśmy stanowisko w sprawie poparcia kandydatury pani doktor Ewy Leniart na urząd prezydenta miasta Rzeszowa – zakomunikował przewodniczący klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości w Sejmiku Województwa Podkarpackiego Piotr Pilch.

Piotr Pilch podkreślił, że radnym PiS w sejmiku zależy na harmonijnej współpracy z przyszłym prezydentem Rzeszowa, jak również z rządem.

To wszystko może zagwarantować osoba najbardziej, według nas, kompetentna i najlepsza. Tą osobą jest pani doktor Ewa Leniart. Jednogłośnie podjęliśmy uchwałę o poparciu pani kandydatury – powiedział Piotr Pilch, przekazując Ewie Leniart dokument zawierający stanowisko klubu radnych PiS sejmiku i życząc jej powodzenia w wyborach.

 

Więcej w materiale video!

 

Foto: Justyna Żuczek


28-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

ewa-leniart-z-poparciem-klubu-radnych-pis-sejmiku-wojewodztwa-podkarpackiego-video-zdjecia-5617-00r2kc