REKLAMA

Ewa Leniart otrzymała poparcie rzeszowskiego NSZZ „Solidarność” (FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Ewa Leniart, kandydatka na urząd prezydenta Rzeszowa otrzymała poparcie od  Zarządu Regionu Rzeszowskiego NSZZ „Solidarność”. – Uważamy, że razem z mieszkańcami pani Ewa Leniart może prowadzić to miasto ku jeszcze lepszemu rozwojowi – mówił podczas czwartkowej konferencji prasowej Roman Jakim, przewodniczący Zarządu Regionalnego Rzeszowskiego NSZZ “Solidarność”.

N70A8337

Foto (2): Biuro Prasowe KWW Ewy Leniart “Wspólny Dom Rzeszów”

Dla Zarządu Regionu Rzeszowskiego NSZZ „Solidarność” wybory na prezydenta miasta Rzeszowa, które odbędą się 9 maja jest bardzo ważnym wydarzeniem i bardzo ważną decyzją, mającą wpływ na to, jak miasto będzie się rozwijało przez najbliższe lata. Stąd też Region Rzeszowski podjął decyzję o poparciu kandydatury pani Ewy Leniart na funkcję prezydenta miasta Rzeszowa – przekazał przewodniczący rzeszowskiego NSZZ “Solidarność”, Roman Jakim.

Zarząd Regionalny Rzeszowskiego NSZZ “Solidarność” stwierdził, że Ewa Leniart, w trakcie swojej dotychczasowej pracy w Rzeszowie – jako wojewoda podkarpacki, członek Podkarpackiej Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego oraz jako pracodawca – rozwiązywała problemy mieszkańców oraz pracowników Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, prowadząc z nimi dialog w “sposób należyty”.

Uważamy, że razem z mieszkańcami pani Ewa Leniart może prowadzić to miasto ku jeszcze lepszemu rozwojowi, a przede wszystkim uważamy, że będzie zarządzała miastem razem z mieszkańcami, nie wbrew mieszkańcom. To jest dla nas najistotniejsze – podkreślał Roman Jakim.

Pani Ewa Leniart jest stąd. Tutaj mieszka, tutaj pracuje, z naszym regionem wiąże swoją przyszłość, dlatego uważamy, że jest najlepszym kandydatem na tą funkcję – dodał przewodniczący Zarządu Regionalnego Rzeszowskiego NSZZ “Solidarność”.

 

Ewa Leniart podziękowała Zarządowi Regionu Rzeszowskiego NSZZ „Solidarność” za poparcie w przedterminowych wyborach na urząd prezydenta Rzeszowa.

Pragnę złożyć wyrazy podziękowania Zarządowi Regionu Rzeszowskiego NSZZ „Solidarność” za poparcie. NSZZ “Solidarność” jest instytucją organizacją, która nie tylko reprezentuje prawa pracownicze, ale przede wszystkim doprowadziła do wywalczenia poszanowania praw i wolności obywatelskich w długiej walce o wolną Polskę. Dlatego poparcie udzielone mi przez rzeszowski Zarząd “Solidarności” ma dla mnie ogromne znaczenie. Bardzo za nie dziękuję – mówiła kandydatka na prezydenta Rzeszowa.

 

W stanowisku, które przyjęliśmy, prosimy mieszkańców Rzeszowa, członków i sympatyków “Solidarności” o to, aby swój głos 9 maja w wyborach oddali właśnie na panią Ewę Leniart – apeluje Roman Jakim.

 

Poniżej publikujemy stanowisko Zarządu Regionalnego Rzeszowskiego NSZZ “Solidarność”:

unnamed_5

 

Tekst: Kacper Ciuba

15-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)