REKLAMA

Europosłanka ogłosiła konkurs dla studentek. Można wygrać płatny staż

RZESZÓW. Rozpoczął się konkurs organizowany w ramach konferencji „Kobieta Aktywna” organizowanej przez Elżbietę Łukacijewską. Nagrodą główną jest płatny staż dla studentek z Podkarpacia. Co trzeba zrobić aby go wygrać?konkurs

 

Konkurs “Kobiety. Liderki. Obywatelki”, skierowany jest do studentek z Podkarpacia – rozpoczyna się 24 lutego i potrwa do 23 marca 2014 r. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi w trakcie V jubileuszowej Konferencji „Kobieta Aktywna” 4 kwietnia 2014 r. w Filharmonii Podkarpackiej. Aby wziąć w nim udział należy napisać esej, w którym przedstawione zostaną szanse i bariery jakie czekają na młode kobiety wkraczające na rynek pracy.
Regulamin konkursu oraz wymagane dokumenty dostępne są pod adresem: www.lukacijewska.pl/pl/component/content/article/638

Nagrodami w konkursie są płatne staże ufundowane przez:

1.) Bank PKO PB,

2.) Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości,

3.) Urząd Miasta Rzeszowa,

4.) Hutę Stalowa Wola.

 

Laureatki drugiego miejsca otrzymają sprzęt komputerowy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Biuro Konsularno – Gospodarcze Tajpej w Polsce.

25-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

europoslanka