REKLAMA

Etat? Od wtorku możesz zmienić zdanie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Męczy cię praca na etacie? Planujesz otworzyć własny biznes? Twoje zainteresowania są bliskie modzie i designowi? Najbliższy wtorek może być twoim dniem! Sprawdź, dlaczego.

j

foto: archiwum rzeszow24.pl

W najbliższy wtorek (29 listopada) odbędzie się spotkanie pod nazwą Startup Mixer Design. To wydarzenie biznesowe, które organizują Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości działające przy WSIiZ oraz UR, przy współpracy z Urzędem Miasta.

Ich celem jest pomoc osobom kreatywnym, które już prowadzą swój biznes, bądź dopiero chcą go otworzyć. Spotkania pozwolą im nabyć potrzebną wiedzę i zapoznać się z głównymi problemami, które dotykają większość firm.

Listopadowe spotkanie będzie ściśle związane z modą i designem. Na konferencji pojawi się również gość specjalny. Będzie nim Joanna Mosiek, która pisze dla portalu Lamode.info – jednej z najlepszych modowych stron w Polsce.

Podczas spotkania odbędzie się konkurs na najlepszy pomysł biznesowy dotyczący branży mody. Zwycięzca otrzyma nominacje do tytuły Startup Roku 2016.

(az)

27-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

etat-od-wtorku-mozesz-zmienic-zdanie