REKLAMA

Elenka z Rzeszowa wzruszyła jurorów The Voice Kids! (WIDEO)

|

Elenka z Rzeszowa wzruszyła jurorów The Voice Kids! (WIDEO)

9-letnia Elena Jakubiec z Rzeszowa zaśpiewała w sobotę w drugiej edycji muzycznego show The Voice Kids. Podczas przesłuchań w ciemno oczarowała swoim występem Tomsona i Barona, którzy wybrali ją do swojej drużyny. Wzruszenia nie kryli także pozostali jurorzy.

Przechwytywanie_55

Foto: YouTube / kanał: The Voice Kids Poland

Elena Jakubiec z Rzeszowa wystąpiła w drugiej edycji programu The Voice Kids. 9-latka wykonała utwór Cyndi Lauper o tytule “True Colors”. Elenka oczarowała swoim występem jurorów Tomsona oraz Barona i to właśnie w ich drużynie znalazła się mała wokalistka z Rzeszowa. – Wszystkie nasze najtwardsze z kamienia serca się rozpuściły i spłynęły ze sceny – skomentował Baron. Wykonanie 9-letniej Elenki wzruszyło też do łez Cleo – jurorkę show. Podobne odczucia miał także Dawid Kwiatkowski: – Rozpływam się – komentował w trakcie występu Elenki.

Podczas przesłuchań w ciemno Elence towarzyszyli najbliżsi: rodzice, brat, nauczyciel wokalu oraz Zespół Tańca Ludowego Rzeszowianka.

Elena to uczennica 4 klasy Szkoły Podstawowej Nr 28 w Rzeszowie. Na co dzień uczęszcza na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie: wokalne (Pracownia Wokalna Dominiki Kindrat) oraz taneczne (tańczy w Zespole Tańca Ludowego Rzeszowianka). Dodatkowo uczy się gry na skrzypcach w Szkole Muzycznej I stopnia.

07-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.