REKLAMA

Elektroniczne tablice zaatakowane przez hakerów? Ratusz zaskoczony

RZESZÓW. Do redakcji Rzeszów24.pl dotarł ciekawy email…

Na skrzynkę redakcji Rzeszów24.pl dotarła wiadomość wraz ze zdjęciami o rzekomym ataku hakerskim na rzeszowskie tablice elektroniczne, na których zamiast daty oraz temperatury powietrza pojawiły się hasła zachęcające do głosowania na…. Janusza Korwina Mikke.

facebook1

Za uruchomieniem elementu systemu transportowego, jakim są wspomniane tablice mieli stać sympatycy partii KORWiN.

Czy w Urzędzie Miasta Rzeszowa pracują sympatycy kandydata na Prezydenta RP Janusza Korwin Mikke? W internecie użytkownicy portalu społecznościowego facebook opublikowali zdjęcia, na których możemy zauważyć iż na tablicach rzeszowskiego systemu transportowego widnieją hasła promujące Janusza Korwin Mikke – pisze Damian Małek prezes KORWiN Podkarpacie.

O możliwym ataku, w ratuszu dowiedzieli się od dziennikarzy Rzeszow24.pl. – Nic mi o tym nie wiadomo – mówi Maciej Chłodnicki, rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa. Przyznał, że na weekendzie faktycznie trwały, jakieś prace nad systemem.

Po krótkim rozeznaniu urzędnicy doszli do wniosku, że zdjęcia są fotomontażem. – O żadnym ataku nikt nic nie wie, więc to nie możliwe – mówi rzecznik.

A Wy co o tym sądzicie?

facebook2

fot. materiały KORWiN

27-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

elektroniczne-tablice-zaatakowane-przez-hakerow-ratusz-zaskoczony