REKLAMA

“Ekstra paka dla bezpańskiego zwierzaka”. E.Leclerc organizuje zbiórkę karmy

RZESZÓW / PODKARPACIE. W dniach 24 sierpnia do 4 września odbędzie się akcja “Ekstra paka dla bezpańskiego zwierzaka” – zbiórka karmy dla zwierząt z pobliskich schronisk organizowana przez sklepy E.Leclerc, w tym także w Rzeszowie (W Rzeszowie sklepy E.Leclerc znajduje się przy al. Rejtana 69).

dog-2561134_960_720

Foto: pixabay.com / zdjęcie poglądowe

 

Coraz chętniej Polacy decydując się na psa lub kota, kierują swoje kroki do schroniska i przygarniają zwierzaka właśnie stamtąd. Jak pokazują dane z ostatniego Raportu Rocznego Głównego Lekarza Weterynarii, rokrocznie do adopcji jest oddawanych około 60 procent podopiecznych. Mimo tego rosnącego trendu w schroniskach jest dużo bezpańskich zwierząt. W 2019 roku przebywało w nich 105 188 psów oraz 31 116 kotów.

Dlatego schroniska już dziś przygotowują się do zbliżającej się zimy, a wspierają je w tym sklepy E.Leclerc w całej Polsce.

Od 24 sierpnia do 4 września odbędzie się zbiórka żywności dla zwierząt. By powstała EKSTRA PAKA DLA BEZPAŃSKIEGO ZWIERZAKA, wystarczy w tych dniach kupić produkty Wiodącej Marki: LYDOG, LYCAT, TOUS MES AMIS i umieścić w specjalnym koszu przy kasie.

 

To nie pierwszy raz, kiedy sklepy E.Leclerc pomagają zwierzętom – robimy to bez przerwy już od 9 lat, kiedy powstał program edukacyjny „Dbamy i mamy”. Pandemia to trudny czas zarówno dla ludzi jak i zwierząt, dlatego mamy nadzieję, że nasza akcja znacząco wesprze schroniska w całym kraju i ich podopiecznych – powiedział Jacek Stachoń – dyrektor ds. rozwoju produktów marki własnej E.Leclerc Polska.

Każdy z 45 sklepów E.Leclerc w Polsce sam zdecyduje, które schronisko w ich regionie wesprze.

 

Źródło: materiały nadesłane

 

20-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)