REKLAMA

Ekstazy i amfetamina u kierującego i pasażerów skody

ZŁOTNIKI / PODKARPACIE. Trzech mężczyzn odpowie za posiadanie narkotyków. Zostali oni zatrzymani podczas kontroli drogowej w Złotnikach. W czasie interwencji i podczas przeszukań, policjanci zabezpieczyli ponad 200 tabletek ekstazy i amfetaminę.

Mieleccy policjanci podjęli interwencję wobec kierującego skodą fabią. Powodem kontroli drogowej był brak wymaganych przepisami świateł. W pojeździe jechało trzech mężczyzn – 30 i 28-letni mieszkańcy gminy Czermin oraz 28-latek z Mielca. U każdego z nich policjanci zabezpieczyli narkotyki. Mielczanin miał przy sobie 80 podejrzanych tabletek. Tester narkotykowy potwierdził, że jest to ekstazy. 28-letni mieszkaniec gminy Czermin miał przy sobie kilka woreczków z białym proszkiem. Tester wskazał, że prawdopodobnie jest to amfetamina. Kolejny miał przy sobie również ekstazy.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Policjanci przeszukali ich domy. U mieszkańca Mielca zabezpieczyli kolejne 150 tabletek ekstazy. Zabezpieczone narkotyki zostały przekazane do laboratorium kryminalistycznego do badań. Od 30-letniego kierowcy skody została zabezpieczona krew do badań, które wyjaśnią, czy nie był pod wpływem narkotyków.

Policjanci przedstawili zarzuty posiadania narkotyków zatrzymanym. Wszyscy przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

 

KPP Mielec

22-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)