REKLAMA

Ekologiczna i zdrowa żywność wraca do CH Plaza Rzeszów

RZESZÓW. W najbliższy czwartek 2 października w CH Plaza Rzeszów rozpocznie się kolejny EkoBazar. Podczas czterodniowej imprezy będzie można kupić ekologiczne wędliny, ciasta, chleby litewskie, miody oraz przyprawy i prawdziwe oscypki.

Nie zabraknie także rękodzieła artystycznego. EkoBazar potrwa do niedzieli 5 października. Stoiska wystawców można odwiedzać w godzinach od 10:00 do 20:00.

Organizowany w rzeszowskiej Plazie EkoBazar to impreza, podczas której można kupić produkty wytwarzane według tradycyjnych receptur. Jest to przedsięwzięcie skierowane głównie do osób poszukujących produktów regionalnych oraz ekologicznej żywności. W trakcie imprezy oprócz zakupów można skorzystać także z wielu degustacji oraz prezentacji naturalnych produktów.

Październikowy EkoBazar tradycyjnie odbędzie się w atrium rzeszowskiej Plazy. Podczas imprezy będzie można kupić m.in. ekologiczne wędliny, domowe ciasta oraz sery regionalne w tym prawdziwe oscypki. Na stoiskach wystawców pojawią się także oryginalne litewskie produkty m.in. chleby, a także naturalne miody oraz świeże przyprawy. Wszystkie produkty, które dostępne będą podczas EkoBazaru w CH Plaza Rzeszów są ekologiczne i przygotowane według tradycyjnych receptur. Dodatkową atrakcją październikowego EkoBazaru będą stoiska z rękodziełem artystycznym m.in. biżuterią oraz produktami z kamienia.

Październikowy EkoBazar w CH Plaza Rzeszów rozpocznie się w najbliższy czwartek (2.10) i potrwa do niedzieli (5.10). Stoiska zlokalizowane na parterze Centrum można odwiedzać codziennie od godziny 10:00 do 20:00.

EkoBazar

30-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

ekologiczna-i-zdrowa-zywnosc-wraca-do-ch-plaza-rzeszow-adm007