REKLAMA

Efektowny debiut rzeszowianina w KSW! (WIDEO)

|

Efektowny debiut rzeszowianina w KSW! (WIDEO)

Efektowny debiut w KSW zaliczył w sobotę rzeszowianin Andrzej Grzebyk. W drugiej rundzie swojego pojedynku znokautował Tomasza Jakubca.

Grzebyk
Foto: YouTube / kanał: KSW

Na gali KSW 53 Andrzej Grzebyk z Rzeszowa (17-3-0) zmierzył się z pochodzącym z Katowic, a trenującym w Tychach Tomaszem Jakubcem (10-3-0). Rzeszowianin od razu ruszył do ofensywy. Początkowo Ślązak wykorzystał ataki Grzebyka do przygotowania kilku uderzeń z kontry, ale zawodnik z Rzeszowa odpowiedział mocnymi ciosami na wątrobę.

Do końca pierwszej rundy Grzebyk posłał Jakubca na deski dwukrotnie i wykorzystywał swoją przewagę w parterze. Oponent rzeszowianina dotrwał jednak do gongu kończącego pierwszą rundę.

Przerwa w walce na niewiele się zdała mocno poturbowanemu już Jakubcowi. Po kilku sekundach drugiej rundy rzeszowianin efektownie znokautował Ślązaka i sięgnął po zwycięstwo w swoim debiucie w KSW.

Nie wiem co napisać. Ale krótko: MAMY TO! Dziękuję Wam wszystkim za mega Wsparcie – podziękował swoim kibicom na Facebooku Andrzej Grzebyk.

Andrzej Grzebyk w swojej zawodowej karierze w MMA stoczył do tej pory 20 walk. Jego bilans to 17 zwycięstw i 3 porażki. 10 walk kończył zwycięsko przez nokauty, 3 przez poddania, a 4 przez jednogłośne decyzje sędziów.

29-letni rzeszowianin sięgał po mistrzowskie pasy wagi średniej i półśredniej federacji FEN. Teraz pokazuje, że będzie również jednym z pretendentów do walki o pas KSW wagi półśredniej.

12-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

efektowny-debiut-rzeszowianina-w-ksw-wideo-594-00r2kc