REKLAMA

Edward Słupek kandydatem PSL-u na prezydenta Rzeszowa

|

Edward Słupek kandydatem PSL-u na prezydenta Rzeszowa

Polskie Stronnictwo Ludowe wystawi własnego kandydata na prezydenta Rzeszowa. Będzie nim 63-letni Edward Słupek, prezes spółdzielni mieszkaniowej „Zodiak” w Rzeszowie.

325761_106502512787128_3230957_o
Foto: Edward Słupek / Facebook

W poniedziałek na konferencji podkarpackiego PSL-u poznaliśmy nazwisko kolejnego kandydata na prezydenta Rzeszowa.

Będą wybory. Widzimy duże zamieszanie na scenie politycznej. Polskie Stronnictwo Ludowe, Koalicja Polska ma swojego kandydata, wystawi swojego kandydata. Chcę powiedzieć i ogłosić, że jest to Edward Słupek, szef spółdzielni mieszkaniowej – zakomunikował Mieczysław Kasprzak, poseł PSL-u i lider partii w województwie podkarpackim.

Jest szansa, aby w Rzeszowie był dobry gospodarz, nie z nadania politycznego, ale gospodarz, który się wykazał – pochodzący z Rzeszowa miejscowy działacz. Czas pokaże, jak będzie przebiegać kampania, ale ja jestem dobrej myśli – dodał poseł Kasprzak.

Do tej pory swój start w wyborach na prezydenta Rzeszowa zadeklarował Marcin Warchoł, wiceminister sprawiedliwości popierany przez odchodzącego prezydenta Tadeusza Ferenca oraz Solidarną Polskę. Gotowość do startu w wyborach zgłosił również Maciej Masłowski, były poseł partii Kukiz’15.

Prawdopodobne jest to, że własnego kandydata wystawi zarówno Prawo i Sprawiedliwość, jak również Porozumienie. Wciąż nie wiemy kto będzie reprezentował pozostałe partie opozycyjne oraz, czy w wyborach wystartuje ktoś z ramienia Rozwoju Rzeszowa.

Źródło: red., Mieczysław Kasprzak / Facebook

23-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.