REKLAMA

DZISIAJ: Rzeszowski zespół powalczy o pomnik

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowski zespół staje w obronie symbolu Rzeszowa. Już dzisiaj o godz. 15:30 tuż obok Pomnika Czynu Rewolucyjnego rozpoczną się nagrania do klipu zespołu 0%NORMY. I Ty możesz wziąć w nim udział.

11_1

foto: archiwum Rzeszów24.pl

W Rzeszowie od dłuższego czasu toczy się spór o to, czy Pomnik Czynu Rewolucyjnego nadal powinien stać w samym sercu Rzeszowa. Zdaniem przeciwników, symbol Rzeszowa bezprecedensowo kojarzy się z ustrojem komunistycznym.

Zwolennicy nie wyobrażają sobie, żeby budowla została wyburzona. Tego samego zdania są członkowie rzeszowskiej grupy 0%NORMY, którzy w poniedziałek o godz. 15:30 rozpoczynają ujęcia do klipu “Pomnik”.

Jak czytamy na ich oficjalnej stronie Facebooka: “Zapraszamy na plan zdjęciowy! Razem zbudujemy mur, a ujęcia zostaną użyte w teledysku zespołu 0% NORMY. 15:30 spotykamy się pod POMNIKIEM i kręcimy ujęcia do refrenów KLIPU 0% NORMY – POMNIK. Ujęcia będą przedstawiać ludzi tworzących mur przed pomnikiem. Będą też zdjęcia nielicznych osób, które próbują ten mur rozburzyć”.

Śledźcie nasz portal, gdzie już niebawem pojawi się relacja wideo z tego wydarzenia.

06-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dzisiaj-rzeszowski-zespol-powalczy-o-pomnik-4866