REKLAMA

Dzisiaj NIE zawyją syreny. W najbliższych dniach możliwe utrudnienia na drogach

PODKARPACIE. Dwa ważne komunikaty. O godzinie 14:00 odbędą się uroczystości pogrzebowe funkcjonariuszki służby więziennej brutalnie zamordowanej w rzeszowskim areszcie. Wbrew wcześniejszym doniesieniom nie zostaną uruchomione syreny alarmowe. Pracownicy SW symbolicznie upamiętnią zmarłą koleżankę poprzez wyemitowanie przez 3 minuty sygnałów świetlnych i dźwiękowych w samochodach służbowych zaparkowanych przed zakładami karnymi i aresztami śledczymi. Druga ważna wiadomość mówi o tym, że od dzisiaj na drogach Podkarpacia i Lubelszczyzny mogą wystąpić utrudnienia na drogach w związku z przemieszczaniem się pojazdów wojskowych udających się na wcześniej zaplanowane ćwiczenia.

Dzisiaj o godzinie 14:00 na Cmentarzu Parafialnym Kościoła Rzymskokatolickiego Sanktuarium Matki Bożej Królowej Świata-Opiekunki Ludzkich Dróg w Sokołowie Małopolskim odbędzie się pogrzeb funkcjonariuszki służby więziennej zamordowanej w rzeszowskim areszcie. O tragedii informowaliśmy tutaj:

Dramat w więzieniu. Śmierć 39-letniej psycholog po ciosach nożyczkami

Wbrew wcześniejszym doniesieniom nie zostaną uruchomione syreny alarmowe. Pracownicy SW symbolicznie upamiętnią zmarłą koleżankę poprzez wyemitowanie przez 3 minuty sygnałów świetlnych i dźwiękowych w samochodach służbowych zaparkowanych przed zakładami karnymi i aresztami śledczymi.

Hołd Naszej Koleżance oddawać będą funkcjonariusze Służby Więziennej w całej Polsce włączając w dniu pogrzebu, punktualnie o godz. 14:00 na 3 minuty sygnały świetlne i dźwiękowe w samochodach służbowych zaparkowanych przed zakładami karnymi i aresztami śledczymi – informuje Służba Więzienna na Twitterze.


grafika poglądowa


Druga ważna wiadomość dotyczy sytuacji na podkarpackich drogach.

Informujemy, że w związku z wcześniej zaplanowanymi, a realizowanymi wspólnie z 18 Dywizją Zmechanizowaną ćwiczeniami wojskowymi, od jutra, tj. 26.02.2022 r. i przez kolejne dni, nastąpić może zwiększenie intensywności przemieszczania się pojazdów wojskowych SZRP oraz pojazdów armii sojuszniczych po drogach województw: lubelskiego i podkarpackiego – podaje por. Angelika Korkosz, oficer prasowy 21 Brygady Strzelców Podhalańskich.


zdjęcie poglądowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Byliśmy z kamerą na granicy! Przejmujące relacje z UKRAINY! (VIDEO)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

26-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)