REKLAMA

Dziś rozpoczął się Festiwal Przedsiębiorczości BOSS na Uniwersytecie Rzeszowskim

RZESZÓW. Rozpoczęła się XI. już  ogólnopolska edycja Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS. Uniwersytet Rzeszowski  zainaugurował dziś uroczyście projekt.

Projekt skierowany jest do młodych ludzi, przede wszystkim do studentów. W związku z tym, że na wielu polskich uczelniach wciąż brakuje kontaktu z ludźmi ze świata biznesu, którzy pomogli by, udzielając cennych wskazówek,  pokazując jak działa rynek, zorganizowano ten projekt.

ur1

Festiwal będzie trwał przez tydzień. W tym czasie odbywać się będą  konferencje, debaty, panele dyskusyjne, spotkania inspirujące, szkolenia i warsztaty. Gośćmi projektu będą  osoby, które osiągnęły sukces zawodowy.

W programie w Rzeszowie  przewidziano takie warsztaty, jak m.in. Jak założyć działalność gospodarczą?, Napisać CV –  i co dalej?, Metody darmowej promocji firmy, czy Networking – sposób na twoją karierę!. 

W wydarzeniu, organizowanym miastach akademickich w Polsce bierze udział ponad 20 000 młodych ludzi oraz ponad 250 prelegentów, którzy spotykają na ponad 35 uczelniach wyższych. Jest to jedyne wydarzenie o tak szerokiej skali realizowane w naszym kraju.

 

17-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dzis-rozpoczal-sie-festiwal-przedsiebiorczosci-boss-na-uniwersytecie-rzeszowskim