REKLAMA

Dziś ostatni dzień głosowania w Budżecie Obywatelskim Rzeszowa.

Wtorek 31 maja to ostatni dzień, w którym mieszkańcy Rzeszowa mogą oddawać swoje głosy w sprawie Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok. Zgłoszonych zostało 79 projektów, a łączna pula do podziału to 7,65 mln zł.

Ratusz Rzeszów

Głosowanie odbywa się albo w formie papierowej, poprzez wypełnienie wymaganych rubryk na karcie do głosowania i dostarczenie jej do Urzędu albo w formie elektronicznej, poprzez wejście na stronę internetową https://bo.erzeszow.pl i postępowanie zgodnie z zamieszczoną tam instrukcją.

Udział w głosowaniu mogą wziąć mieszkańcy, którzy najpóźniej w dniu głosowania kończą 16 lat oraz są zameldowani na terenie miasta Rzeszowa. Osoba uprawniona do udziału w konsultacjach może oddać głos na jedno zadanie w każdej z trzech Kategorii.

Wyboru dokonuje się poprzez wpisanie w odpowiedniej rubryce karty do głosowania numeru zadania, zgodnie z listą zadań przyjętych do głosowania. Wpisanie w rubryce karty do głosowania numeru zadania niezgodnie z kategoryzacją zadań, określoną w karcie do głosowania powoduje nieważność głosu w części dotkniętej błędemDokonywanie poprawek i skreśleń w obrębie rubryki przeznaczonej do wpisania numeru zadania powoduje nieważność karty do głosowania.

Listę projektów, na które można oddawać głosy, można znaleźć pod linkiem:

http://www.rzeszow.pl/miasto-rzeszow/rzeszowski-budzet-obywatelski/rzeszowski-budzet-obywatelski-na-2017-rok/lista-zadan-przyjetych-do-glosowania

31-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dzis-ostatni-dzien-glosowania-w-budzecie-obywatelskim-rzeszowa00e4ar