REKLAMA

“Dzień Serca Na rzeszowskim Rynku” – aktywny udział policjantów

Policjanci komendy miejskiej uczestniczyli w finale akcji “Dzień Serca Na rzeszowskim Rynku”. Funkcjonariusze przygotowali stanowisko profilaktyczne, które cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych i ich opiekunów.

Na zdjęciu policyjne stoisko prewencyjnie. Na pierwszym planie banery z nazwą Komenda Miejska Policji w Rzeszowie i logiem policji. Dalej policyjne stoisko pod granatowym namiotem z napisem policja, przy który zebrały się osoby uczestniczące w pikniku. W tle radiowóz policyjny i policjanci uczestniczący w akcji.

Uczestniczący w finale akcji policjanci, przygotowali stoisko profilaktyczne, gdzie zaprezentowali materiały profilaktyczne i prewencyjne. Obsługujący je policjanci z referatu ds. profilaktyki społecznej służyli pomocą i radą wszystkim chętnym. Odpowiadali na pytania, wyjaśniali wątpliwości dotyczące zagadnień związanych z bezpieczeństwem. Zainteresowanym udzielali porad w zakresie zasad odpowiedzialności prawnej i rozdawali materiały profilaktyczne.

Na zdjęciu dzieci bawiące się przy policyjnym stoisku. Trzy dziewczynki i dwóch chłopców rysujących kolorowanki.

Oprócz stoiska profilaktycznego, funkcjonariusze przygotowali szereg atrakcji w postaci prezentacji najnowszego sprzętu służbowego będącego na wyposażeniu Komendy Miejskiej Policji.

Na zdjęciu chłopiec kolorujący rysunek radiowozu.

Dla dzieci policjanci mieli również pamiątkowe upominki w postaci odblasków, książeczek edukacyjnych.

Źródło: KMP Rzeszów

29-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dzien-serca-na-rzeszowskim-rynku-8208