REKLAMA

Dzień kobiet w CH Plaza Rzeszów

RZESZÓW. Sesje zdjęciowe, bezpłatne badania lekarskie, masaże oraz konsultacje z dietetykiem to propozycje dla klientek przygotowane na najbliższy weekend przez CH Plaza Rzeszów.  Dzień Kobiet pod hasłem „Podaruj sobie piękno i zdrowie” odbędzie się w CH Plaza Rzeszów w najbliższą niedzielę w godzinach od 12:00 do 18:00.

Główną atrakcją Dnia Kobiet w CH Plaza Rzeszów będą sesje zdjęciowe dla klientek. Każda kobieta, która w dniu 8 marca weźmie udział w sesji w specjalnie przygotowanej strefie fotoportretów, będzie mogła wygrać bony na zakupy o wartości 300, 200 i 100 zł. Strefa fotoportretów będzie działać w niedzielę 8 marca w godzinach od 12:00 do 18:00. Następnie wszystkie zdjęcia zostaną zamieszczone na profilu Centrum na Facebooku. Tam też odbędzie się głosowanie na najlepsze zdjęcie.

8 marca w godzinach od 12:00 do 18:00 dodatkowo wszystkie panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań poziomu cukru we krwi i ciśnienia tętniczego. Na odwiedzających CH Plaza Rzeszów czekać będą także bezpłatne masaże i porady fizjoterapeuty. Panie będą mogły także zbadać kondycję swojej skóry i włosów oraz skorzystać z konsultacji z dietetykiem. Ważną częścią imprezy będą także porady związane z walką z rakiem piersi.

Aby klientki odwiedzające w niedzielę CH Plaza Rzeszów mogły spokojnie skorzystać z atrakcji przygotowanych na ten dzień, przygotowano także specjalne atrakcje dla najmłodszych. Dzieci będą mogły wziąć udział w animacjach związanych z edukacją prozdrowotną oraz w malowaniu buziek.

CH Plaza Rzeszów Dzień Kobiet

materiały nadesłane

05-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)