REKLAMA

Dzień Eurowyborcy w WSPiA

RZESZÓW. Zespół „Donegal”, będzie gościem „Dnia Eurowyborcy” w Wyższej Szkole Prawa i Administracji. Impreza ma na celu zachęcić młodych mieszkańców Rzeszowa do świadomego udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Koncert odbędzie się w środę 2 kwietnia 2014 r. w klubie studenckim WSPiA „Zemsta Docenta” o godzinie 12:30. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.Dzień Eurowyborcy organizowany jest przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Przemyśl działający przy Wyższej Szkole Prawa i Administracji. Jego celem jest przybliżenie mieszkańcom regionu idei Unii Europejskiej. Ma również zachęcić młodych ludzi do udziału w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Dzień Eurowyborcy w WSPiA

Gwiazdą „Dnia Eurowyborcy” w WSPiA będzie zespół „Donegal”, grający muzykę irlandzką. Formacja powstała w 2000 r. Wieloletnie doświadczenie sceniczne pozwoliło osiągnąć profesjonalny poziom artystyczny. Członkowie zespołu prezentują wysokie umiejętności instrumentalne, są również zafascynowani muzyką celtycką. Zespół przekracza granice stylów, łamie konwencje i kanony wykonawcze w nieznany dotąd sposób. Łączy tradycyjne brzmienia celtyckie z elementami muzyki pop, rock, blues, bluegrass. Występowi zespołu „Donegal” towarzyszyć będzie pokaz rzeszowskiego zespołu tańca irlandzkiego Keraan.

 

27-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dzien-eurowyborcy-w-wspia