REKLAMA

DYNÓW: Policja poszukuje 33-latka. Porwał go nurt rzeki!

DYNÓW / PODKARPACIE. Policjanci poszukują zaginionego 33-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego. W czwartek mężczyzna razem ze znajomymi spędzał czas nad Sanem. Wspólnie z kolegą wszedł do rzeki. Silny nurt porwał obu mężczyzn, którzy zaczęli tonąć. Jednemu z nich udało się wydostać na brzeg, natomiast 33-latek zniknął pod wodą.

dka-58715

Foto: policja.pl / zdjęcie poglądowe

W czwartek około godziny 15:00 policjanci zostali zawiadomieni, że podczas kąpieli w rzece Sanie w Dynowie mógł utonąć mężczyzna. Jak ustalili policjanci, 33-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego spędzał czas nad rzeką. W pewnym momencie wspólnie z kolegą weszli do wody. Świadkowie relacjonowali, że mężczyzn porwał rwący nurt rzeki i zaczęli tonąć.

Na pomoc pospieszyli im dwaj mężczyźni, którzy przebywali na brzegu. Przy ich pomocy, jednemu z kąpiących udało się wyjść na brzeg. Drugi z mężczyzn niesiony nurtem zniknął pod wodą za zakrętem rzeki.

Po wyjściu na brzeg znajomi zaginionego odjechali. O całym zajściu służby zawiadomili świadkowie.

Podjęte w czwartek przez strażaków poszukiwania nie dały rezultatu. Wieczorem policjanci przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 33-latka. W piątek poszukiwania zostały wznowione. Policjanci z wykorzystaniem psa tropiącego sprawdzają brzegi Sanu. W poszukiwaniach uczestniczą strażacy z Rzeszowa i strażacy ochotnicy z Dynowa, którzy będą sprawdzać koryto rzeki.

Źródło: Podkarpacka Policja

21-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dynow-policja-poszukuje-33-latka-porwal-go-nurt-rzeki-5404-00r2kc