REKLAMA

DWÓR OSTOYA. Kolacja B2B w ramach europejskiego programu “REFRESH”

JASIONKA / PODKARPACIE. W poniedziałek 20 marca 2023 o godzinie 17:00  w hotelu Zielony Kompleks Dwór OSTOYA (Jasionka 1, 36-002 Jasionka, Rzeszów, Polska) w ramach finansowanej ze środków europejskich kampanii „Refresh”, odbędzie się ważne wydarzenie, kolacja B2B. Finansowana przez UE kampania ma na celu promowanie wysokiej jakości europejskich świeżych owoców i warzyw na rynkach wewnętrznych Niemiec, Polski i Czech.

Uczestnicy kolacji B2B –  producenci owoców,  dystrybutorzy, importerzy i detaliści  a także dziennikarze będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę na temat najwyższej jakości europejskich świeżych owoców i warzyw oraz ich właściwości i wartości odżywczej. W czasie spotkania dietetyk kliniczny Mateusz Szałajko przedstawi prezentację o licznych zaletach tych europejskich produktów. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość spotkania się z przedstawicielami organizacji partnerskich projektu z Grecji, Cypru, Rumunii i Bułgarii. Zaplanowana została również degustacja promowanych produktów.

1_158

Wydarzenie to  jest realizowane w ramach finansowanej ze środków unijnych kampanii „Refresh”, której celem jest zwiększenie świadomości społecznej na temat doskonałej jakości europejskich owoców i warzyw. Wartość odżywcza i smak europejskich owoców i warzyw to ważny priorytet dla Unii Europejskiej. Wysoką wartość odżywczą świeżych owoców i warzyw zapewniają obowiązujące normy, wymagania dotyczące produkcji oraz wdrożone systemy jakości.  Regularne spożywanie świeżych owoców dostarcza niezbędnych składników do organizmu i zapewnia zachowanie zbilansowanej diety.

2_109

źródło: materiały nadesłane

20-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)