REKLAMA

Dwóch mężczyzn prowadziło własną uprawę marihuany

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli w ich samochodzie funkcjonariusze znaleźli marihuanę. Narkotyki były również w miejscu zamieszkania jednego z nich. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty.

Mężczyźni zostali zatrzymani w piątek w nocy, gdy podczas kontroli w należącym do jednego z nich samochodzie policjanci znaleźli susz roślinny. Już na miejscu mężczyźni przyznali, że jest to marihuana. W związku z tym 25 i 20-latek zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy. 20-latek dobrowolnie wydał jeszcze policjantom szklaną lufkę wypełnioną suszem roślinnym, którą miał przy sobie.

Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana. Zatrzymani mieszkańcy powiatu przeworskiego trafili do policyjnego aresztu. Kolejne narkotyki policjanci znaleźli w domu 25-latka. Łącznie zabezpieczyli u obu mężczyzn niemal 100 gramów marihuany.

Wyjaśniający sprawę funkcjonariusze ustalili, że narkotyki pochodziły z uprawy, którą zatrzymani wspólnie założyli i prowadzili w pobliżu miejsca zamieszkania. Podejrzani przyznali się do uprawy narkotyków na użytek własny. Na podstawie zabranego materiału policjanci przedstawili im zarzuty uprawy i wytwarzania oraz  posiadania niedozwolonych substancji odurzających. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Rzeszów
foto: archiwum KPP Sanok

susz

13-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dwoch-mezczyzn-prowadzilo-wlasna-uprawe-marihuany