REKLAMA

Mężczyźni kradli gry na konsole

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży gier na konsole. Funkcjonariuszy zawiadomił kierownik sklepu, który rozpoznał mężczyzn. Przy jednym z nich policjanci znaleźli skradziona grę. Okazało się, że był on również poszukiwany.
Wczoraj po godz. 13 policjanci zostali zawiadomieni przez kierownika jednego ze sklepów w galerii handlowej przy ulicy Lisa Kuli w Rzeszowie, że rozpoznał mężczyzn, którzy kradli w jego sklepie gry na konsole. Skierowani na miejsce policjanci zatrzymali dwóch podejrzewanych. To 21-latek oraz 30-letni mieszkaniec Rzeszowa.

Przy starszym policjanci znaleźli skradzioną grę. Ponieważ towar był nienaruszony pozostał w sklepie, a mężczyźni zostali przewiezieni do komendy. Funkcjonariusze ustalili, że sprawcy prawdopodobnie pierwszej kradzieży dopuścili się w poniedziałek. Łączna wartość skradzionego przez zatrzymanych towaru to niemal 1600 złotych.

Okazało się, że 30-latek poszukiwany jest celem doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. W sprawie trwają dalsze ustalenia.

 

źródło: KMP Rzeszów,  foto: sxc.hu

24-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dwoch-mezczyzn-kradlo-gry-na-konsole