REKLAMA

Dwie reprezentantki Podkarpacia w finale Miss Polski. Czy któraś z nich zdobędzie tytuł?

Klaudia Pustkowska i Angelika Hejnar reprezentują nasz region w finale konkursu Miss Polski 2018. O tym, kto założy koronę przekonamy się 9 grudnia o godzinie 20:00. Transmisję na żywo pokaże telewizja Polsat.

Bez nazwy-1_5Foto: facebookowe strony kandydatek

Konkursy Miss Polski odbywają się od 25 lat. Kandydatki muszą przebrnąć przez etap regionalny, później wraz z dziewczynami ze zgłoszeń internetowych mierzą się w ćwierćfinale oraz półfinale, by potem walczyć w finale o koronę miss.

 

Klaudia Pustkowska – 22-latka z Turzy niedaleko Sokołowa Małopolskiego. Studiowała zarządzanie i inżynierię produkcji, ale zmieniła profil kształcenia na kierunek kosmetyczny. Miss Podkarpacia 2018.

 

 

Angelika Hejnar – 20-letnia studentka filologii polskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Pochodzi z Krosna. Podczas wyborów na Miss Podkarpacia otrzymała tzw. „zieloną kartę”, dającą awans do kolejnego etapu. W piątek otrzymała tytuł komplementarny MISS FOTO 2018.

 

Finał Miss Polski będzie transmitowany 9 grudnia o godzinie 20:00 przez telewizję Polsat. Gala finałowa odbywa się w Krynicy – Zdroju.

09-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.