REKLAMA

Dwie piesze potrącone przy al. Piłsudskiego

RZESZÓW. Do potrącenia pieszych doszło wskutek wcześniejszego zderzenia samochodów. Jeden z samochodów wjechał na chodnik, gdzie potrącił dwie kobiety oczekujące na zmianę świateł. Ranne osoby przewieziono do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 11 na skrzyżowaniu ulic Targowej i Piłsudskiego. Jak wynika z ustaleń pracujących na miejscu policjantów, kierujący toyotą corollą 63-letni mieszkaniec Nowej Sarzyny, skręcając w prawo z ulicy Targowej w aleję Piłsudskiego, przy sygnale warunkowego wjazdu na skrzyżowanie, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu renaultem clio. Kierujący renaultem jechał al. Piłsudskiego w kierunku ul. Lwowskiej.

W wyniku zderzenia pojazdów, renault wjechał na chodnik przy przejściu dla pieszych, gdzie potrącił dwie kobiety oczekujące na zmianę świateł i uderzył w latarnię.

Potrącone piesze odniosły obrażenia i karetką pogotowia zostały przewiezione do szpitala i stacji pogotowia ratunkowego. W chwili zdarzenia wszyscy jego uczestnicy byli trzeźwi.

KMP Rzeszów

10-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dwie-piesze-potracone-pod-okragla-kladka