REKLAMA

Dwie osoby utonęły w Kańczudze

KAŃCZUGA / PODKARPACIE. 49-letni mężczyzna oraz 40-letnia kobieta utonęli podczas kąpieli w zbiorniku wodnym. Do zdarzenia doszło wczoraj późnym wieczorem. To pierwszy przypadek utonięcia tego lata w powiecie przeworskim.

s4HgUzWZAt

Foto: Podkarpacka Policja

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj około godz. 23 w Kańczudze. Troje osób, dwie kobiety i mężczyzna, poszli popływać do zbiornika wodnego, który znajdował się na prywatnej posesji. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 41-letnia obywatelka Ukrainy zauważyła, że jej siostra oraz mężczyzna nie wypłynęli. Kobieta wyciągnęła z wody 40-latkę. Na miejsce wezwano pomoc. Pomimo długiej reanimacji, 40-latce nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Przybyli na miejsce strażacy wraz z nurkiem wyłowili z wody 49-letniego obywatela Ukrainy. Niestety mężczyzny także nie udało się już uratować.

Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia. W sprawie toczy się postępowania.

Źródło: Podkarpacka Policja

13-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dwie-osoby-utonely-w-kanczudze-1105