REKLAMA

Dwaj siedemnastolatkowie odpowiedzą za posiadanie narkotyków

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali dwóch 17-latków za posiadanie narkotyków. Jeden z nich udzielił narkotyków koledze. Teraz oboje odpowiedzą za posiadanie nielegalnych środków odurzających. 

policja-rzeszów5 (1)

Jak podaje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, w  piątek policjanci z referatu ds. nieletnich uzyskali informację, dotyczącą udzielania narkotyków. Zdarzenie miało miejsce pomiędzy dwoma 17-latkami. Na podstawie informacji policjanci zatrzymali jednego z nich.


Okazało się, że ma przy sobie ziele marihuany. Narkotyk faktycznie otrzymał od kolegi, 17-latka z Malawy, który jeszcze tego samego dnia został zatrzymany przez policjantów. Podczas przeszukania w jego domu policjanci znaleźli ponad 260 gramów liści marihuany.

Podczas przesłuchania 17-latkowie przyznali się do winy. Pierwszy z zatrzymanych usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Drugi oprócz posiadania odpowie również za udzielanie narkotyku.

ap

 

01-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dwaj-siedemnastolatkowie-odpowiedza-za-posiadanie-narkotykow-ap007