Dwa złote medale CWKS Resovii na 38. PZLA Mistrzostwach Polski U23 (VIDEO)

Skoczkowie wzwyż Wiktoria Miąso i Marcin Jachym z sekcji lekkiej atletyki CWKS Resovii Rzeszów zostali mistrzami Polski podczas 38. PZLA Mistrzostw Polski U23, które odbyły się w Suwałkach.

Przechwytywanie2_41

Bardzo dobry występ zanotowała 7-osobowa reprezentacja CWKS Resovia Rzeszów podczas Mistrzostw Polski U23 w Suwałkach.

Złote medale zdobyli skoczkowie wzwyż Wiktoria Miąso i Marin Jachym, bijąc rekordy życiowe. Oba zwycięstwa były bardzo przekonujące, a wyniki 1.87 i 2.15 świadczą o wysokim poziomie sportowym zawodników.

Tuż za podium w biegu na 3000 metrów z przeszkodami uplasowała się Patrycja Surowiec (wynik 10:44.11). Piąte miejsce w biegu na 800 metrów zajęła Agnieszka Dybka (2:07.22), a szóste w biegu na 100 metrów wywalczył Albert Komański.