REKLAMA

Dwa wypadki w Dębicy. Ranny rowerzysta i pieszy!

DĘBICA/ PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków, do jakich doszło w piątek i niedzielę w Dębicy. W jednym ranny został rowerzysta, w drugim ucierpiał pieszy.

potracenie_1                                                                    zdjęcie podglądowe

Do pierwszego wypadku doszło w ubiegły piątek w Dębicy, około godz.13. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fordem mondeo, skręcając z ulicy 1 Maja w ulicę Fabryczną, nie zauważył rowerzysty i zdrerzył się z nim. W wyniku doznanych obrażeń, 63-letni rowerzysta został przewieziony do szpitala w Rzeszowie. Kierujący fordem, 69-letni mieszkaniec Głowaczowej, nie ucierpiał w zdarzeniu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci, pracujący na miejscu wypadku, zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Do drugiego zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 8.30, w Dębicy na ulicy Mościckiego. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierujący vw passatem potrącił mężczyznę, który przechodził przez przejście dla pieszych. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał 60-letni pieszy, mieszkaniec Dębicy. Kierujący pojazdem, 52-letni mieszkaniec Radomyśla Wielkiego, był trzeźwy i nie ucierpiał w zdarzeniu. Poszkodowanego przewieziono do dębickiego szpitala. Funkcjonariusze zgromadzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia przebiegu tego wypadku.

Postępowania prowadzą policjanci z Dębicy

źródło: KPP Dębica


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

JANUSZ KOWALSKI: GIGANTYCZNE podwyżki za prąd dla Polaków od stycznia 2022

tvpolska.pl

02-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dwa-wypadki-w-debicy-ranny-rowerzysta-i-pieszy-6639