REKLAMA

Dwa razy uciekał ze szpitala. Szukało go ponad sto osób

LESKO/PODKARPACIE. Policjanci, przy wsparciu strażaków i ratowników GOPR, odnaleźli w czwartek w nocy 34-letniego mężczyznę, który uciekł ze szpitala i ukrywał się przed szukającymi go osobami. W poszukiwaniach brało udział ponad 100 osób.

Mężczyzna do szpitala trafił w środę, 13 marca br. Nocą podjął pierwszą próbę ucieczki. Odnaleziony został w miejscu zamieszkania, skąd ponownie trafił do szpitala. Drugą próbę ucieczki podjął w czwartek około południa.

– Ze względu na stan zdrowia 34-latka, lescy policjanci zorganizowali poszukiwania. Udział w nich wzięli strażacy PSP oraz okolicznych jednostek OSP, jak również bieszczadzcy ratownicy GOPR, dysponujący dronem. To dzięki niemu około godz. 23, namierzono poszukiwanego mężczyznę. Ze względu na stan 34-latek trafił do specjalistycznej placówki medycznej – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Lesku.

gopr

Zdjęcie ilustracyjne.

Kryzys emocjonalny może dotknąć każdego. Warto wiedzieć, jak rozwiązywać problemy lub wspierać innych w rozwiązywaniu trudności. Najlepiej nawiązać kontakt ze specjalistami:

• 116 123 – bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych
• 800 12 12 12 – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
• 116 111 – bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
• 800 70 22 22 – Centrum Wsparcia dla Osób w Kryzysie psychicznym
• 112 – numer alarmowy

Źródło: KPP w Lesku.
Fot. Zdjęcie ilustracyjne. AZS/WZ

16-03-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)