REKLAMA

Duża kasa dla uniwersytetu

RZESZÓW / PODKARPACIE. Sześć milionów złotych. Tyle wynosi dofinansowanie do projektu Uniwersytetu Rzeszowskiego, który ma pomóc uczelni stworzyć innowacyjną platformą e-usług.

7

foto: www.podkarpackie.pl

W urzędzie marszałkowskim podpisana została umowa na dofinansowanie projektu „Wdrożenie i rozwój e-usług dedykowanych środowisku akademickiemu i gospodarce”. Podpisy pod nią złożyli Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego  Maria Kurowska  oraz dr hab. prof. UR Józef Cebulski – prorektor ds. infrastruktury i współpracy z gospodarką Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Projekt będzie realizowany przez Uniwersytet Rzeszowski. Jego przedmiotem jest stworzenie innowacyjnej platformy e-usług uczelni, która skierowana będzie do studentów, absolwentów, naukowców oraz  przedsiębiorców. Głównym celem projektu jest wprowadzenie przez uczelnię innowacyjnych e-usług, które poprawią efektywność edukowania, dadzą lepszy dostęp do zasobów wiedzy oraz poprawią współpracę z przedsiębiorcami.

Projekt jest dofinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

źrodło: www.podkarpackie.pl

26-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

duza-kasa-dla-uniwersytetu