REKLAMA

Drużyna “Najsłabszych” najmocniejszym zespołem rzeszowskiego Turnieju Dzikich Drużyn z Podkarpacia

RZESZÓW / PODKARPACIE. Zawodnicy drużyny „Najsłabszych” pokonała zespół Raniżovii Raniżów w rzeszowskich eliminacjach Turnieju Piłkarskiego Dzikich Drużyn z Podkarpacia, które odbyły się 10 sierpnia na „Orliku” przy ul. Batalionów Chłopskich 82. Tym samym zapewnili sobie awans do Wielkiego Finału 7 września w Rzeszowie.

W sobotnich rozgrywkach wystartowało dziesięć zespołów m.in. z Rzeszowa, Raniżowa i Sędziszowa, które zgodnie z formułą turnieju rozegrały w pierwszej kolejności mecze w grupach a następnie najlepsze drużyny spotkały się w fazie półfinałowej. Ekipami, które zmierzyły się ze sobą w półfinale były: Junak Rzeszów, Królewscy Rzeszów, Raniżovia Raniżów oraz Najsłabsi.

logo_turnieju

W finale eliminacji drużyna z Raniżowa, która była zwycięzcą ubiegłorocznej edycji turnieju uległa 4-2 zawodnikom „Najsłabszych”, którzy dzięki zwycięstwu powalczą w finale o nagrodę główną.

Turniej Piłkarski Dzikich Drużyna z Podkarpacia organizowany przez Europosła Tomasza Porębę rozgrywany jest w 11 miastach całego województwa.

Zwycięscy z poszczególnych miast, zmierzą się ze sobą 7 września w Rzeszowie podczas Wielkiego Finału, w którym nagrodą główną jest wyjazd do Belgii dla całej drużyny.

13-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

druzyna-najslabszych-najmocniejszym-zespolem-rzeszowskiego-turnieju-dzikich-druzyn-z-podkarpacia