REKLAMA

“DRIFT SHOW IZDEBKI 2020” – W niedzielę utrudnienia w ruchu

IZDEBKI / PODKARPACIE. W najbliższą niedzielę odbędzie się Ogólnopolski trening samochodów driftowych – Drift Show Izdebki 2020. W związku z powyższym, w godz. od 9 do 18, wystąpią utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej nr 2036R, w miejscowości Izdebki.

W najbliższą niedzielę, 13 września br., odbędzie się Ogólnopolski trening samochodów driftowych – Drift Show Izdebki 2020”. W związku z powyższym w tym dniu, na drodze powiatowej nr 2036R, prowadzącej z Brzozowa do Wary, w miejscowości Izdebki, w godzinach od 9 do 18, wystąpią chwilowe utrudnienia. Odcinek drogi, na którym będzie prowadzony trening zostanie czasowo wyłączony z ruchu.    

W tym dniu droga powiatowa nr 2036R zapełni się miłośnikami samochodów driftowych. Dlatego apelujemy do kierowców o wzmożoną ostrożność i bezwzględne stosowanie się do poleceń organizatorów. Nad bezpieczeństwem będą czuwać również policjanci ruchu drogowego z brzozowskiej komendy. – informuje KPP Brzozów 


Źródło: KPP Brzozów

Autor: Amelia Krupik

07-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

drift-show-izdebki-2020-w-niedziele-utrudnienia-w-ruchu-9839