REKLAMA

Domowa uprawa konopi. Trzymali je na… parapecie

Przeworscy policjanci zatrzymali dwie osoby, podejrzane o przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze mieli informację, że dwoje mieszkańców naszego powiatu nielegalnie uprawia narkotyki.

W mieszkaniu 19-latki zabezpieczyli dwie doniczki z roślinami przypominającymi konopie indyjskie. W domu 39-latka ujawnili pięć doniczek stojących na parapecie okna. Teraz za popełnione przestępstwo grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.


Sadzonki konopi na parapecie w doniczkach

Kryminalni z Przeworska, którzy na co dzień zajmują się przestępczością narkotykową mieli informację, że dwoje mieszkańców naszego powiatu, w swoich mieszkaniach uprawia marihuanę. Informacje potwierdziły się. W miniona środę funkcjonariusze zapukali do drzwi 19-letniej mieszkanki Przeworska. W trakcie wykonywanych czynności zauważyli, stojące na parapecie okna dwie doniczki z roślinami, które wyglądem przypominały konopie indyjskie. Rośliny zostały zabezpieczone.

Następnego dnia funkcjonariusze, pojechali do domu 39-letniego mieszkańca gminy Przeworsk. I w tym przypadku sytuacja okazała się bardzo podobna. Kiedy policjanci weszli do środka, zwrócili uwagę na pięć doniczek stojących na parapecie. One także swoim wyglądem przypominały konopie. Rośliny zostały zabezpieczone, a mężczyzna zatrzymany.

W obu przypadkach test na obecność narkotyków wykazał, że są to konopie indyjskie.

Zarówno 19-latce z Przeworska jak i 39-letniemu mieszkańcowi powiatu przeworskiego grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

18-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

domowa-uprawa-konopi-trzymali-je-na-parapecie-5774