REKLAMA

Dominika Kobiałka odpada z The Voice Of Poland

RZESZÓW/ PODKARPACIE.  Dominika Kobiałka odpadła w ostatnim odcinku z programu The Voice Of Poland. Zostali za to Monika Pilarczyk i Kamil Bijoś. 

dominikakob

 

zdj.: Youtube

Dominika Kobiałka była uczestniczką w drużynie Marka Piekarczyka. Pomimo tego, że jej występ bardzo spodobał się w szczególności Marysi Sadowskiej, jak i Markowi Piekarczykowi, widzowie zdecydowali, że spośród pozostałej trójki w drużynie Marka pewny start w kolejnym odcinku otrzymuje  Michał Karpacki. Marek Piekarczyk miał wybrać między Dominiką, a Aleksadrą Węglewicz. Wybrał Aleksandrę.

Występ Moniki Pilarczyk również bardzo spodobał się jurorom. Widzowie jednak wybrali Juana Carlosa Cano. Marysia Sadowska wybierała pomiędzy Martą Dryll i Moniką. Wybrała Monikę.

Z kolei Kamil Bijoś z drużyny Tomsona i Barona rywalizował o miejsce w kolejnym odcinku z  Mają Gawłowską i Pauliną Romaniuk. Widzowie wybrali, że to Maja wystąpi w kolejnym odcinku. Z kolei Tomson i Baron postawili na Kamila.

Dzięki temu w kolejnym odcinku zobaczymy zarówno Monikę Pilarczyk, jak i Kamila Bijosia.

13-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dominika-kobialka-odpada-z-the-voice-of-poland