REKLAMA

Dołącz do grupy tanecznej ArtDance. Przesłuchania już 15 września

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowski Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież na casting do reprezentacji tanecznej ArtDance, który odbędzie się 15 września 2015 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia „Staromieście”. Grupa łączy elementy show-dance, akrobatyki i tańca klasycznego.

Grupa reprezentacyjna ArtDance powstała w październiku 2014 roku z inicjatywy Karoliny Słonki (instruktor, choreograf i magister sztuki) oraz Oksany Kostoń-Vailo (instruktor tańca nowoczesnego, tańca klasycznego i belly dance). Głównym zadaniem zespołu jest reprezentowanie Rzeszowskiego Domu Kultury oraz miasta Rzeszowa podczas ogólnopolskich i międzynarodowych przeglądów tanecznych. Najważniejszym, dotychczasowym sukcesem grupy ArtDance było zdobycie pierwszego miejsca w kategorii „Taniec do lat 12” podczas Europejskiego Festiwalu Sztuki „Pižo a Penda”, który odbył się w dniach 27 – 28 marca 2015 roku w Słowackich miastach Humenne i Michalovce.

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza do zespołu dzieci i młodzież w wieku od 7 roku życia mające doświadczenie taneczne. Casting do reprezentacji tanecznej odbędzie się we wtorek 15 września 2015 roku o godzinie 18:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia „Staromieście” przy ul. Staromiejskiej 43a. Grupa będzie pracować w oparciu o techniki taneczne: show-dance, akrobatyka, taniec klasyczny. Szczegółowe informacje na temat castingu uzyskać można pod numerem telefonu 693 226 257. Liczba miejsc jest ograniczona.

artdance

materiał nadesłany

11-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dolacz-do-grupy-tanecznej-artdance-przesluchania-juz-15-wrzesnia