REKLAMA

Dodatkowe połączenia wakacyjne na Podkarpaciu od Polregio!

REGION. Polregio uruchomi od 29 czerwca dodatkowe wakacyjne połączenia dla podróżnych. W województwie podkarpackim pojawi się pięć nowych tras.

pwdc_podkarpackie_main

Foto: polregio.pl

Jak co roku Polregio uruchamia dodatkowe wakacyjne pociągi kursujące do najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejscowości w całym kraju. Dzięki temu podróżni będą mogli dotrzeć między innymi nad morze, jeziora, a także w góry.

Polregio przedstawiło ofertę specjalnych wakacyjnych połączeń, które zaczną kursować już w czerwcu. Do dyspozycji pasażerów będą m.in. pociągi do nadmorskich kurortów, a także do malowniczych obszarów Pojezierza Mazurskiego, Podlasia, Polesia, Kotliny Kłodzkiej, w Tatry, Sudety, Beskidy i Bieszczady. Dodatkowo Polregio umożliwi przesiadkę na pociągi kursujące w słowackie Tatry.

Mieszkańcy województwa podkarpackiego będą mogli dojechać pociągami Przewozów Regionalnych między innymi na Słowację.

Sezon wakacyjny obfituje dodatkowymi połączeniami na Podkarpaciu. Polregio w okresie 29 czerwca – 31 sierpnia uruchomi weekendowe połączenia na trasach Rzeszów – Zamość Wschód, Rzeszów – Sandomierz, Rzeszów – Medzilaborce (Słowacja), Sanok – Medzilaborce (Słowacja) i Jarosław – Lublin.

Polregio oferuje między innymi bilet turystyczny i mini bilet turystyczny, które pozwalają na wielokrotne przejazdy od godziny 18:00 w piątek, do godziny 6:00 w poniedziałek. Bilet turystyczny w cenie 45,00 zł brutto – oprócz pociągów specjalnych – jest honorowany w pociągach Regio oraz pociągach osobowych: Arrivy RP, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich oraz Kolei Małopolskich, jak również Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter). Mini bilet turystyczny w cenie 39,00 zł brutto honorowany jest tylko w pociągach Regio.

Bilety można zakupić za pośrednictwem strony internetowej POLREGIO, a także aplikacji mobilnej o tej samej nazwie.

Źródło: informacja prasowa Polregio

08-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dodatkowe-polaczenia-wakacyjne-na-podkarpaciu-od-polregio-7357-00r2kc