REKLAMA

Dobra informacja dla kibiców żużla – rabat na turniej Speedway Diamond cup!

Sympatycy dobrego ścigania mogą być zadowoleni. Istnieje możliwość zdobycia 50% rabatu na turniej finałowy Speedway Diamond Cup, który odbędzie się 14 października w Rzeszowie.

rze24_02

foto: archiwum Rzeszów24.pl

Warunkiem otrzymania tego przywileju jest obecność na XXXI Memoriale Eugeniusza Nazimka, który zaplanowano na 22 lipca. Promocyjna cena wejściówek na SDC wyniesie wówczas: 30 zł za bilet normalny, 20 zł na bilet ulgowy, 40 zł za miejsce VIP na trybunie wschodniej oraz 60 zł na sektor pod budką sędziowską. Bilety na Speedway Diamond Cup będzie można zakupić w kasach przy bramach Stadionu Miejskiego, w punktach sprzedaży waluty klubowej oraz w klubowym sklepiku.

W innym terminie, niż wspomniany memoriał, okazję na zniżki mają członkowie stowarzyszenia Speedway Fans Stal Rzeszów, posiadacze karnetów, kibice posiadający bilety z sezonu 2018 oraz kupujący na stronie klubu.

Z tej decyzji można wnioskować, że organizatorzy obawiają się o frekwencję na turnieju. Początkowo cena za bilet miała wynosić 80 zł na prostych i 60 zł na łukach (brak biletów ulgowych), później postanowiono wprowadzić zniżki dla kibiców, opisane akapit wyżej, a po negatywnych reakcjach fanów żużla, wprowadzono atrakcyjniejsze rabaty.

W październiku dowiemy się, czy przeprowadzone przez organizatorów działania przyniosą żądane skutki.

13-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:





Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dobra-informacja-dla-kibicow-zuzla-rabat-na-turniej-speedway-diamond-cup-1696