REKLAMA

Dni Kariery w rzeszowskiej Hali na Podpromiu

RZESZÓW. 4 marca br. w rzeszowskiej Hali na Podpromiu odbędą się Dni Kariery. Tego dnia, firmy, które wezmą udział w imprezie będą otwarte na różnorodne pytania studentów i absolwentów, bo to właśnie do nich skierowane są Dni Kariery!

 

Plakat_1_komp

 

Dni Kariery® to projekt, który daje szansę studentom i absolwentom na bezpośredni kontakt z pracodawcami, wymianę informacji oraz wzajemnych oczekiwań. Firmy wystawiennicze pokazują, że szukają młodych, zdolnych i ambitnych osób. Poprzez staże i praktyki pomagają w zdobyciu cennego doświadczenia. Organizatorem Dni Kariery jest stowarzyszenie AIESEC Oddział Lokalny Rzeszów, które tworzy je przy współpracy z Międzynarodowymi Targami Rzeszowskimi – MTR. Wydarzenie to, stwarza studentom możliwość do nawiązania rozmowy z potencjalnym pracodawcą i porównania ofert pracy, praktyk oraz staży. W Dniach Kariery wezmą udział zarówno firmy ogólnopolskie, jak i te działające na rynku lokalnym. Impreza będzie się odbywać w godzinach od 9.00 do 16.00.

Bezpłatna rejestracja odbywa się na stronie internetowej www.dnikariery.pl. Udział w wydarzeniu jest dla studentów bezpłatny.

 

 

27-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dni-kariery-w-rzeszowskiej-hali-na-podpromiu