REKLAMA

Dla zdrowia i upamiętnienia historii. Biało-czerwony bieg w Rzeszowie

RZESZÓW / PODKARPACIE. 11 listopada 2016 w Rzeszowie odbędzie się kolejna wielkie impreza biegowa, czyli 4. PKO Bieg Niepodległości. Po raz kolejny sponsorem i partnerem tego przedsięwzięcia zostało Centrum Handlowe Plaza Rzeszów.

a

foto: materiały nadesłane

Start Biegu Niepodległości, do którego zgłosiło się prawie 1300 osób, będzie miał miejsce na ul. Rejtana przed rzeszowską Plazą. W Centrum zlokalizowane zostanie także biuro zawodów. 4. Bieg Niepodległości w Rzeszowie organizowany jest w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Podobne imprezy organizowane są w całym kraju.

W tym roku – po raz kolejny – jednym z głównych sponsorów imprezy zostało CH Plaza Rzeszów. Dzięki temu start i meta Biegu Niepodległości będzie miał miejsce na ul. Rejtana przed wejściem do Rzeszowskiej Plazy. W Centrum mieścić się będzie także biuro zawodów.

Jak co roku na uczestników Biegu Niepodległości z CH Plaza Rzeszów przygotowano wiele nagród. Oprócz m.in. pucharów i niespodzianki dla zawodników przewidziano nagrody pieniężne. Zwycięzca otrzyma 2 tys. zł. Bieg Niepodległości w Rzeszowie rozpocznie się w piątek 11 listopada 2016 r. punktualnie o godzinie 12:00.

Tradycyjnie podczas imprezy mocno zaakcentowanie zostaną obchody Święta Niepodległości. Każdy z zawodników otrzyma białą lub czerwoną koszulkę tak, aby na starcie ułożona została gigantyczna, żywa polska flaga.

Bieg Niepodległości w Rzeszowie to kolejna inicjatywa CH Plaza Rzeszów mająca na celu promowanie sportowego i zdrowego trybu życia. Jest też jedną z wielu inicjatyw sportowych wspieranych przez rzeszowską Plazę. Centrum było partnerem m.in. dwóch poprzednich edycji Biegu Niepodległości oraz Super Puchar Polski Kobiet w Bilard Why not holidays. CH Plaza Rzeszów w ostatnim czasie mocno sprofilowała swoją ofertę w kierunku sportowym poprzez obecność takich marek jak Decathlon, CityFit, Martes Sport czy Protein Bar.

08-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

dla-zdrowia-i-upamietnienia-historii-bialo-czerwony-bieg-w-rzeszowie