REKLAMA

Disco Lato Rzeszów już w najbliższą sobotę!

Największa impreza taneczna tego lata – Disco Lato Rzeszów już w najbliższą sobotę. Na Stadionie Miejskim zagrają największe gwiazdy polskiej sceny disco – zespół Weekend, którego frontmanem jest Radek Liszewski, znany przede wszystkim z utworu “Ona tańczy dla mnie”,  Czadoman (autor hitu “Ruda tańczy jak szalona”), Classic, Etna, B-Qll (“Tak, tak żono moja”) i Kordian.

Disco Lato Rzeszów Plakat

Foto: Materiał nadesłany

Start koncertu zaplanowany jest na godzinę 19.00, ale wejść na stadion będzie można od godz. 16.00 – już wtedy na uczestników czekać będzie m.in. strefa gastronomiczna.

Sprzedaż biletów w cenie 5 zł (bilet ulgowy) i 10 zł (bilet normalny) prowadzona jest na stronie: www.estrada.rzeszow.pl/bilety oraz w siedzibie Estrady Rzeszowskiej, w godzinach 9.00-17.00. Bilety będzie można kupić również bezpośrednio przed wejściem na stadion – sprzedaż rozpocznie się o godz. 16.00.

Z powodu dużego zainteresowania koncertem organizator zachęca do wcześniejszego zakupu biletów. Ze względów technicznych pula biletów do zakupu w dniu koncertu będzie ograniczona.

Na teren imprezy nie wolno wnosić napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych, materiałów wybuchowych, broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów.

Źródło: Materiał nadesłany

24-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

disco-lato-rzeszow-juz-w-najblizsza-sobote-4582